گزارش وبینار از ترس تا طلوع

وبینار رایگان از ترس تا طلوع در تاریخ ۱۳ خرداد ۹۹ در پلتفرم ایسمینار باحضور تعدادی از شرکت کنندگان برگزار شد. در این وبینار در مورد اینکه ترس چیه؟! چرا بده یا خوبه؟ تفاوتش با اضطراب چیه؟ و آیا همه افراد این مسائل رو تجربه خواهند کرد یاخیر؟! صحبت کردیم.

وجود رگه هایی از اضطراب در وجود همه ما انسانها همون عمق مطلبی بود که بهش رسیدیم.
خواسته یا ناخواسته همه افراد موفق یا غیرموفق رگه هایی از ترس یا اضطراب رو در زندگی خودشون تجربه می کنند و این شدت و ضعف این ترسها و اضطراب هست که ممکنه ما رو به این امر ترغیب کنه که باهاش به مقابله مشغول بشیم.

اما آیا واقعا میشه ترسها رو از بین برد؟! سوالیه که اکثر افراد برای اینکه به موفقیت فردی و رشد شخصی برسن به اون بارها و بارها فکر کردن! و اینکه برای مهار این استعاره راهکارهایی هست که بشه از بین برد؟!

ما در این وبینار دقیقا به این مساله توجه ویژه ای داشتیم که واقعا میشه یا نمیشه؟!

خوب ترسها و اضطراب ها دو مقوله جدا هستن و ما نمی تونیم این دو رو باهم تلفیق و ترکیب کنیم …. اشاره مفصلی در مورد تفاوت بین ترس و اضطراب، عملکرد جسمی در هنگام تجربه هرکدوم از این دو مورد رو در این وبینار باشرکت کنندگان عزیز هم به اشتراک گذاشتیم و به دوستان شرکت کنده قول داده بودم که فیلم هایی رو که در اسلایدها نتونستم نشون بدم در سایت اوج فراوانی و در محصول وبینار به اشتراک بزارم.

اما در قسمت اول وبینار که در تاریخ ۱۳ خرداد برگزار شد، این سرفصل ها خدمت شرکت کنندگان عزیز ارائه شد که این سرفصل ها با مایندمپ و با ویدیوی زیر خدمت شما تقدیم شد.

همینطور در همین نوشته علاوه بر اینکه سرفصل وبینارهای ۵ فصلی از ترس تاطلوع رو با شمابه اشتراک میزارم که ممکنه در چند روز آینده این وبینارها هم برگزار بشه که در زیر توجهتون رو بهش جلب می کنم.

به قولی که داده بودم هم عمل کردم. و اون آپلود وبینار با محتوای کامل فیلم ها و ویژگیهای تصویری بی بدیل که قطعا هرکسی ببینه تو زندگیش استفاده میکنه…

فیلم وبینار شماره یک از ترس تا طلوع که برگزار شد رو تقدیم دوستان عزیز و قدرتمندم می کنم.

امیدوارم طلیعه ای از طلوع موفقیت، شادی و انگیزه را در وجودتان تجربه کنید.

امیدوارم همواره شاد و پرانگیزه در اوج بدرخشید.

دیدگاهتان را بنویسید