وقتی که در زندگی شخصی به راههایی منتهی می شوید که من نام آنها را بزرگراه زندگی نامیده ام مجبور می شوید مسیرها را درست بروید.در غیر این صورت می بایست مسئولیت اشتباهاتتان را به گردن بگیرید…

وقتی در بزرگراههای زندگی برای رسیدن به اهدافتان تلاش می کنید و سعی در رسیدن به رویاها و مقصد نهایی تان دارید، در واقع سعی تان بر اینست که کیفیت زندگی تان را بالا ببرید.

هرچه زمان رسیدن به اهدافتان را مدیریت کنید، رسیدن به رویاهایتان واقعی تر بنظر می رسد. برای این امر ابزارهایی وجود دارند که می توانند شما را در رسیدن به این اهداف کمک کنند. این ابزارها می توانند یک کتاب مقدس، هضم تجربه از شکست دیگران، مطالعه زندگینامه بزرگان، داشتن اساتید و راهنماها و مشاوران خوب که مسیر بهتر را به شما نشان دهند باشند.

بی شک دست اندازه‌ای زیادی در مسیر وجود دارد. نگران نباشید. حتی در پروازهای هوایی نیز دست انداز وجود دارد که راحت درین نوع سفر بشمار می رود. پس تمرکز خود را روی هدف هایتان بگذارید. چه زود برسید و چه دیر. بالاخره خواهید رسید؛ البته اگر هوش خود را فعال کنید، زودتر به مقصد می‌رسید.

از آنجا که برای رسیدن به یک دوره آموزشی می بایست مسافت زیادی را طی می کردم. علیرغم اینکه دو ساعت قبل از شروع کلاس حرکت کرده بودم،  بااین حساب با تاخیر یک ساعته به محل برگزاری همایش رسیدم. بعد از اتمام کلاس به این فکر میکردم علیرغم حرکت پیش از موعد و همینطور طی مسیر با اتومبیل شخصی چرا دیرتر از دیگران رسیدم. بنظرم مسیر اشتباه رفتن یکی از دلایل اصلی در تاخیر بود.

برای شما هم شاید این مسأله پیش آمده باشد؟!

راه حل مساله در چیست؟!

چگونه می‌توانستم مسیرم را زودتر بیابم و سر موعد برسم؟!

قطعا برای شما هم پیش آمده که؛ وقتی که در بزرگراهی مشغول رانندگی هستید به هر دلیلی ممکنست مسیری را اشتباه بروید. در این صورت شما باید مسیر زیادی را طی کنید تا به مسیر خود بازگردید. مخصوصا اگر مسیرها برایتان ها آشنا باشند.

حال به چه چیزی نیاز دارید تا در مسیر یابی کمتر دچار اشکال شوید تا هم بتوانید زمانتان را بهتر مدیریت کنید و هم بتوانید به مقصد نهایی برسید.

موقعیت یاب تان را فعال کنید.

موقعیت یاب جغرافیایی یا همان جی پی ای کارتان را براحتی انجام میدهد. این وسیله در این مورد به کمکتان می‌رسد. اما بهتر است که همزمان حین رانندگی به این وسیله کمتر توجه کنید. موقعیت یاب جغرافیایی گویا که مدلهای مختلف نرم افزاری دارند و  بر گوشیهای موبایل قابل نصب هستند کار رانندگی را در خیابانهای شلوغ براحتی انجام میدهند. این نرم افزارها حتی اگر شما مسیر تان را اشتباه بروید باز هم آدرس را بازنشانی خواهند کرد.